Koleje Mazowieckie przedłużają promocję na zakup biletów okresowych w aplikacji

Koleje Mazowieckie przedłużają promocję na zakup biletów okresowych w aplikacji

Od września, podróżni, którzy kupują bilety okresowe w aplikacji mobilnej KM, otrzymują  10 proc. zniżki. Dzięki temu można zaoszczędzić od kilkudziesięciu złotych miesięcznie do ponad 150 zł przy zakupie biletu kwartalnego. Promocją są objęte bilety: odcinkowe (miesięczne, kwartalne), sieciowe (miesięczne, kwartalne i roczne)  i strefowe KM (miesięczne i kwartalne). Bilety w promocyjnych cenach będzie można kupić do końca lutego 2024 r.

Aplikacja mobilna Kolei Mazowieckich jest nowoczesna i intuicyjna, umożliwia zakup prawie wszystkich biletów w dowolnym miejscu i o każdej porze. Posiada m.in. funkcję automatycznego odnowienia biletu, możliwość odroczonej płatności oraz wybiera najkorzystniejszą ofertę cenową.

Daje nie tylko nieograniczony oraz komfortowy dostęp do kasy biletowej i punktu informacji. Jest również kompatybilna z systemem IKM. Zastosowany został mechanizm wspólnego logowania do aplikacji mobilnej i strony internetowej.

Podróżni korzystający z aplikacji mogą skorzystać także z różnych form płatności. Za bilet można zapłacić, korzystając z karty płatniczej, BLIKA czy wybierając opcję szybkiego przelewu.

Przypominamy, że aplikacja mobilna jest dostępna w sklepach App Store, Google Play oraz App Gallery pod nazwą przewoźnika „Koleje Mazowieckie – KM”. Aby z niej skorzystać, należy
ją pobrać i zainstalować na urządzeniu mobilnym.