Pociągiem Polregio na Paradę Parowozów 2024

Pociągiem Polregio na Paradę Parowozów 2024

Polregio z okazji Parady Parowozów, która już 28. raz odbędzie się w Wolsztynie uruchomi dodatkowy pociąg ze stacji Poznań Główny. Przewoźnik zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty i przejazdu pociągiem specjalnym. W składzie znajdzie się również wagon gastronomiczny cafeREGIO.

Na największą imprezę kolejową do Parowozowni Wolsztyn w tym roku ponownie zapraszamy pociągiem specjalnym Polregio – będzie to niecodzienna okazja do przejażdżki historycznymi wagonami piętrowymi, które zabiorą uczestników Parady Parowozów w sobotę 4 maja ze stacji Poznań Gł. o godz. 10:26. Przedstawiamy rozkład jazdy pociągu do Wolsztyna i z powrotem. To połączenie, które warto wybrać planując swoją podróż na tegoroczną parowozjadę.

To dopiero początek atrakcji przygotowanych dla pasażerów Polregio ! Bilety na sentymentalną podróż okazjonalnym składem wagonowym są dostępne w promocyjnej cenie: 15 zł w jedną stronę! Informujemy, że zakup biletów w taryfie specjalnej będzie możliwy od 23 kwietnia w bezpłatnej aplikacji Polregio , na którą składa się również system internetowej sprzedaży online pod adresem bilety.polregio.pl. Jest to obecnie najszybszy i najwygodniejszy kanał sprzedaży, do którego gorąco zachęcamy wszystkich chętnych do skorzystania z oferty specjalnej Polregio na Paradę Parowozów. Liczba dostępnych biletów jest ograniczona. 

Wszystkich sympatyków kolejnictwa, którzy przyjadą w sobotę, 4 maja do Parowozowni Wolsztyn zapraszamy także do naszej strefy promocyjnej na wspólne zdjęcia, gry i zabawy przeznaczone zarówno dla małych jak i dla dużych podróżników. W strefie Polregio będzie można spotkać się z prawdziwymi kolejarzami, podziwiać nasz skład wagonowy w skali 1:87 lub wziąć udział w quizie wiedzy kolejowej. Ekipa Polregio będzie do dyspozycji tego dnia od. godz. 10:00 do 18:00.

Warunki stosowania taryfy specjalnej przy przejazdach pociągami okazjonalnymi Polregio na Paradę Parowozów w Wolsztynie są dostępne poniżej, w sekcji do pobrania. 

Uwaga! Przewoźnik zastrzega sobie prawo do zmiany zestawienia lub rozkładu jazdy pociągu okazjonalnego.