Polegio laureatem Wektorów 2022

Polegio laureatem Wektorów 2022

Podczas gali Wektory 2022 poznaliśmy siedmiu laureatów, których działania w 2022 roku wniosły szczególną jakość w przedsiębiorczość w Polsce. Za tworzenie rozbudowanej sieci połączeń kolejowych i umożliwienie sprawnego dotarcia wszędzie tam, gdzie jest potrzeba laureatem zostało Polregio. 

Podczas uroczystej Gali, zorganizowanej przez Pracodawcy RP, Prezes Artur Martyniuk odebrał prestiżową nagrodę Wektory 2022. Wyróżnienie już od ponad 20 lat otrzymują firmy, które nie boją się innowacji i przecierają szlaki, wskazując kierunek zmian.

– Pragnę wyrazić ogromną wdzięczność za uznanie i docenienie działań Polregio i naszych Pracowników. Jesteśmy i pozostaniemy skromnym przewoźnikiem kolejowym, często jedynym dla milionów Polaków, zwłaszcza tych mieszkających poza aglomeracjami. Wektor 2022 dla spółki to potwierdzenie, że Polregio wypełnia istotną misję społeczną, zapewniając przystępny cenowo transport publiczny dla każdego mieszkańca Polski. Traktujemy nagrodę jako motywację do jeszcze intensywniejszej pracy w przyszłości – powiedział Artur Martyniuk.

Laureatami Wektorów 2022 zostali także:

  • Artur Czepczyński
  • Prof. Mateusz K. Hołda
  • Michał Mierzejewski
  • Marian Owerko
  • MSD Polska
  • VELUX

Super Wektora 2022 otrzymał Wołodymyr Zełenski, Prezydent Ukrainy.

Od ponad 20 lat Pracodawcy Rzeczpospolitej Polskiej nagradzają  „Wektorami” i „Super Wektorami” liderów innowacji, którzy zmieniają oblicze polskiej gospodarki, kultury, mediów i polityki.