WKD gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

WKD gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Warszawska Kolej Dojazdowa, która wspiera co roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, przekazała do lokalnych sztabów w Grodzisku Mazowieckim, Podkowie Leśnej, Brwinowie i w Pruszkowie, przedmioty na licytacje, z których zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Na aukcje spółka oddała m.in. wiewiórki Wukadki, które w ubiegłym roku cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród licytujących.

– Zachęcam do licytowania, gdyż tylko dzięki naszej wspólnej mobilizacji, pomimo niecodziennych warunków jakie spowodował COVID-19, możemy wesprzeć WOŚP w zbiórce pieniędzy na specjalistyczny sprzęt laryngologiczny i w ten sposób pomóc dzieciakom, czyli „zagrać” najpiękniejszą melodię świata – powiedział Tomasz Tretter, Członek Zarządu WKD.

WKD umożliwiła również bezpłatnie przejazdy w dniu 29 Finału WOŚP – 31 stycznia 2021 r., wszystkimi pociągami przewidzianymi w rozkładzie jady, na całej linii WKD, dla wolontariuszy biorących udział w kwestowaniu. Wolontariusze będą mogli podróżować na podstawie identyfikatora wystawionego przez WOŚP (wzór identyfikatora przedstawiono na poniższej grafice).

Ponadto WKD udostępniła wszystkie wolne nośniki reklamowe na cele promocji działań podjętych na rzecz 29 Finału WOŚP przez lokalne sztaby.