Polregio z umową na naprawy P4 dwóch lubuskich SA139

Polregio z umową na naprawy P4 dwóch lubuskich SA139

W trakcie trzeciego dnia targów TRAKO 2023 dyrektor lubuskiego Zakładu Polregio Krzysztof Pawlak podpisał umowę z przedstawicielami zarządu firmy Public Transport Service – Robertem Karwaszem i Jackiem Tomasikiem – na wykonanie czynności z zakresu czwartego poziomu utrzymania dwóch pojazdów SA139.

Każda z jednostek zgodnie z podpisaną dzisiaj umową ma wrócić do eksploatacji w terminie 75 dni roboczych od dnia przekazania do naprawy. Pojazdy po przeglądach zasilą flotę taborową Lubuskiego Zakładu Polregio w I kw. 2024 r.

Podpisana dzisiaj umowa zabezpiecza potrzeby taborowe Polregio w woj. lubuskim i zapewnia ciągłość realizacji przewozów w województwie zgodnie z umową zawartą z organizatorem transportu, czyli Urzędem Marszałkowskim. Usprawniamy w ten sposób proces realizacji przewozów w regionie z korzyścią dla pasażerów – mówi Krzysztof Pawlak, dyrektor lubuskiego zakładu Polregio .

Cieszymy się z podpisanej dzisiaj umowy z Polregio , która z dużym wyprzedzeniem zabezpiecza interesy zarówno naszej firmy, jak i przewoźnika. Zawarta na TRAKO umowa pozwoli efektywnie przeprowadzić przegląd i jak najszybciej oddać pojazdy Polregio do dalszej eksploatacji – mówi Robert Karwasz, Prezes Zarządu Public Transport Services.

Wartość umowy wynosi blisko 10 mln zł netto. W ramach przeglądu zostanie dokonana również modernizacja pojazdów, która uprości i usprawni ich dalszy serwis oraz utrzymanie.