Funkcjonariusze SOK i Policji odnaleźli skradzione auto

Funkcjonariusze SOK i Policji odnaleźli skradzione auto

Gorzowscy funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei, w trakcie wspólnych działań z Policją, trafili na skradziony samochód osobowy marki Nissan Micra. Porzucony pojazd znajdował się na terenie ładowni kolejowej stacji Gorzów Wielkopolski. Kradzież auta została zgłoszona przez właścicielkę kilka dni temu.

Do zdarzenia doszło w piątek, 26 maja, po godzinie 8:00 w okolicy ładowni kolejowej w stacji Gorzów Wielkopolski. Funkcjonariusze z Posterunku Straży Ochrony Kolei w Gorzowie Wielkopolskim, którzy wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim patrolowali tereny kolejowe, zauważyli podejrzanie pozostawiony samochód osobowy.

Fioletowy Nissan Micra miał otwarte drzwi od strony kierowcy. To wzbudziło podejrzenia mundurowych. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie skradzionych samochodów okazało się, że kilka dni temu właścicielka pojazdu zgłosiła jego kradzież. Funkcjonariusze powiadomili gorzowiankę o odnalezionym samochodzie.

Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim prowadzi śledztwo w tej sprawie. Po jego zakończeniu auto będzie mogło trafić w ręce właścicielki.