Zmiana rozkładu jazdy pociągów SKM Warszawa od 30 sierpnia

Zmiana rozkładu jazdy pociągów SKM Warszawa od 30 sierpnia

Od niedzieli, 30 sierpnia 2020 r. zmienia się rozkład jazdy pociągów wszystkich przewoźników, w tym również warszawskiej Szybkiej Kolei Miejskiej.

LINIA OTWOCKA

Zarządca infrastruktury zakończył kolejny etap prac związany z modernizacją stacji w Otwocku. Pociągi SKM linii S1 bez ograniczeń powrócą na swoją stałą trasę z Pruszkowa do Otwocka, podobnie jak w rozkładzie obowiązującym przed wakacjami.

Rozkład jazdy pociągów SKM linii S1 ważny w dniach 30.08 – 7.11 jest dostępny w tym miejscu.

LINIA SIEDLECKA

Do 4 września potrwają ograniczenia w ruchu pociągów na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów – Sulejówek Miłosna, związane pracami torowymi prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury, spółkę PKP Polskie Linie Kolejowe. Wybrane pociągi SKM linii S2 pojadą w skróconej relacji do i ze stacji Warszawa Wschodnia lub Warszawa Rembertów. Liczba pociągów Kolei Mazowieckich linii R2 na tym odcinku będzie nieznacznie ograniczona. Nadal będzie obowiązywało wzajemne honorowanie biletów ZTM – KM na odcinku Warszawa Zachodnia – Sulejówek Miłosna – Warszawa Zachodnia.

Od 5 września pociągi SKM linii S2 bez ograniczeń powrócą na swoją stałą trasę z Lotniska Chopina do Sulejówka Miłosny.

Rozkład jazdy pociągów SKM linii S2 ważny w dniach 30.08 – 4.09 jest dostępny w tym miejscu.

Rozkład jazdy pociągów SKM linii S2 ważny w dniach 5.09 – 7.11 jest dostępny w tym miejscu.

LINIA LEGIONOWSKA

W związku z zakończeniem prac realizowanych przez zarządcę infrastruktury, pociągi SKM linii S3 i S9 nie będą już kursowały z pominięciem stacji Warszawa Praga i przystanku Warszawa Toruńska.

Kończą się wakacje, co oznacza, że od 1 września pociągi SKM linii S3 i S30 pojadą do Radzymina tylko w dni powszednie. Ponadto, z Lotniska Chopina przez Warszawę Centralną jako linia S30 pojadą wyłącznie cztery pociągi w kierunku Wieliszewa i Radzymina: dwa wcześnie rano oraz o godz. 11:59 i o godz. 15:58. Wszystkie pozostałe pociągi linii S3 nadal będą kursowały droga okrężną przez stację Warszawa Gdańska i linię obwodową.

Rozkład jazdy pociągów SKM linii S3 i S30 ważny w dniu 30.08 jest dostępny w tym miejscu.

Rozkład jazdy pociągów SKM linii S3 i S30 ważny w dni powszednie od 31.08 do 25.09 jest dostępny w tym miejscu.

Rozkład jazdy pociągów SKM linii S3 i S30 ważny w dni wolne od pracy od 31.08 do 25.09 jest dostępny w tym miejscu.

Rozkład jazdy pociągów SKM linii S9 ważny w dniach 31.08 – 6.11 jest dostępny w tym miejscu.