Wakacyjny pociąg RMF FM ruszył w trasę

Wakacyjny pociąg RMF FM ruszył w trasę

Na tory wyjechał pierwszy z czterech wakacyjnych pociągów RMF FM w ramach kampanii „Daj się ugościć! Odwiedź Kraków. Odkryj Małopolskę”. Pociąg wyruszył w podróż o godz. 8:33.

Pierwszy z pociągów przejedzie trasą Gdynia – Kraków, zatrzymując się po drodze na stacjach  Warszawa Wsch. i Łódź Widzew.

W wagonach pasażerowie spotkają m.in. kucharza Mateusza Gesslera, sędzię piłkarską Karolinę Bojar-Stefańską, finalistę programu „Mam Talent” i mistrza świata trików piłkarskich Krzysztofa Golonkę, Martę Kruk znaną jako Codziennie Fit, szpadzistkę Aleksandrę Jarecką, wicemistrzynię świata IFBB Bikini Fitness Natalię Damek, mistrza siłowania się na rękę Mariusza Grochowskiego oraz aktorów Teatru Groteska.

Trzy pozostałe pociągi przejadą przez Polskę 8, 22 i 29 lipca, a w każdym z nich spotkać będzie można piosenkarzy, sportowców, kucharzy, magików, trenerów czy i influncerów. Podczas każdego przejazdu oraz na stacjach pośrednich będą prowadzone specjalne animacje, konkursy i zabawy. Każdy ze składów będzie zatrzymywał w Krakowie, który jest najbardziej rozpoznawalną polską marką miejską na świecie.

Szczegółowy rozkład jazdy wakacyjnych pociągów „Daj się ugościć!”:

  • 24 czerwca: Gdynia Główna – Działdowo – Warszawa Wschodnia – Łódź Widzew – Kraków Główny
  • 8 lipca: Warszawa Wschodnia – Kielce – Kraków Główny – Tarnów – Nowy Sącz
  • 22 lipca: Poznań Główny – Ostrów Wielkopolski – Katowice – Kraków Główny – Zator
  • 29 lipca: Wrocław Główny – Opole Główne – Gliwice – Katowice – Kraków Główny – Tarnów

Organizatorem przejazdu wakacyjnych pociągów kampanii „Daj się ugościć!” w ramach projektu „Małopolska – cel podróży” wraz z RMF FM jest Małopolska Organizacja Turystyczna, działająca w partnerstwie z Województwem Małopolskim oraz Miastem Kraków.