Dolnośląskie konsultuje rozkład jazdy pociągów 2020/2021

Dolnośląskie konsultuje rozkład jazdy pociągów 2020/2021

Trwa kolejna edycja badania opinii społecznej dotyczącej rozkładu jazdy pociągów, który obowiązywał będzie od 13 grudnia 2020 roku organizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Wnioski można składać do 12 lutego 2020 roku.

Z uwagi na terminarz prac nad przygotowaniem oferty oraz konstrukcją rocznego rozkładu jazdy pociągów 2020/2021, formularze nadesłane po wyżej wskazanym terminie nie będą mogły być rozpatrzone w ramach badania opinii społecznej.

UMWD przypomina, iż na przyszły kształt kolejowej oferty przewozowej wpływać będzie szereg czynników, jak choćby wysokość środków finansowych w dyspozycji Urzędu, zasoby taborowe i personalne przewoźników, dostępność infrastruktury i jej stan, możliwości zapewnienia oferty odpowiedniej do popytu i oczekiwań podróżnych oraz uzgodnienia z sąsiednimi organizatorami na liniach stycznych z innymi województwami.

– Pragniemy również dodać, że  uwagi na procedury związane z przygotowaniem rozkładu jazdy czas oczekiwania na odpowiedź przekroczy zwyczajowy, miesięczny termin. Zapewniamy jednak, że każde zgłoszenie zostanie rozpatrzone, a odpowiedź na nie zostanie przesłana do Państwa e-mailem. – czytamy na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Wnioski, uwagi i sugestie należy przesyłać na specjalnie do tego celu przygotowanym formularzu, na nasz adres e-mail: [email protected]. Formularz dostępny jest do pobrania pod poniższym linkiem: http://www.umwd.dolnyslask.pl/koleje/konsultacje-spoleczne/

Urząd przypomina, że w tytule e-maila należy napisać „Badanie opinii społecznej RJP 2020/2021” oraz podpisać „zgody na przetwarzanie danych osobowych…” zgodnie z treścią umieszczoną w formularzu. Bez tej zgody uwagi i sugestie nie będą mogły być rozpatrzone.