Trakcja chce sprzedać nieruchomości we Wrocławiu

Trakcja chce sprzedać nieruchomości we Wrocławiu

Trakcja zaprasza do złożenia oferty nabycia prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonych we Wrocławiu, składających się z dwóch działek: jednej o powierzchni 45 m2 oraz drugiej o powierzchni 2132 m2, na której znajduje się budynek biurowy o powierzchni 1591,79 m2.

Nieruchomość zlokalizowana jest we Wrocławiu przy ul. Kniaziewicza 19, w centrum miasta, w odległości około 500 m od Dworca Głównego i około 1000 m od Rynku. Budynek znajduje się w głębi w stosunku do pierwszej linii zabudowy, w ciągu ulicy Kniaziewicza, tworząc od frontu dziedziniec, na którym zlokalizowano parking oraz niewielki skwer zieleni. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej, zabudowy komercyjnej oraz infrastruktury społeczno-administracyjnej ścisłego centrum Wrocławia. Do nieruchomości od strony zachodniej i wschodniej ściśle przylegają sąsiednie budynki.

Dojazd do nieruchomości od strony północnej następuje z ulicy Kniaziewicza – drogi publicznej, jednokierunkowej, o jednym pasie ruchu, o nawierzchni asfaltowej, w dobrym stanie technicznym, wzdłuż której znajdują parkingi dla samochodów. Dojazd do nieruchomości od strony południowej realizowany jest z ulicy Kościuszki – drogi publicznej jednokierunkowej o trzech pasach ruchu. Wzdłuż ul. Kościuszki, ul. Kniaziewicza i ulic sąsiednich znajdują się miejsca parkingowe

Nieruchomość zabudowana jest kompleksem przylegających dwóch budynków biurowych i wolnostojącym budynkiem garażowym z czterema stanowiskami. Budynek biurowy o 4 kondygnacjach nadziemnych, podpiwniczony, z poddaszem użytkowym, umiejscowiony jest równolegle do ciągu ul Kniaziewicza. Budynek oficyny jest obiektem dwukondygnacyjnym, niepodpiwniczonym. W południowej części Nieruchomości zlokalizowano budynek garażowy. Od strony północnej jak i południowej, na obszarze Nieruchomości wygospodarowano place parkingowe z 30 miejscami postojowymi.

Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania terenu.

Zainteresowani nabyciem proszeni są o złożenie pisemnej oferty nie później niż do dnia 22 marca 2024 r. do godz. 16.00.