Skorzystaj z zimowej promocji i kup taniej bilet Interrail

Skorzystaj z zimowej promocji i kup taniej bilet Interrail

Ruszyła promocyjna sprzedaż biletów Global Pass, z którymi podróżować można do 33 krajów w Europie oraz biletów One Country Pass, ważnymi w jednym wybranym kraju. Bilety w cenie o 10% niższej od ceny regularnej, dostępne będą w kasach PKP Intercity oraz na stronie Interrail.eu.

Bilety kupić możesz nawet na 11 miesięcy przed wyruszeniem w drogę.

Bilety Interrail to bilety typu Pass, pozwalające na podróż na połączeniach realizowanych przez europejskich przewoźników kolejowych i promowych. W zasięgu biletu jest aż 40 000 destynacji na całym kontynencie. Podróż możliwa jest w okresie ważności wybranego biletu np. w ciągu 7 dni z 1 miesiąca czy codziennie przez 22 kolejne dni.

Szczegóły oraz pełna oferta Interrail

Podróżując z biletem Interrail należy pamiętać o rejestrowaniu szczegółów podróży na okładce biletu lub w aplikacji mobilnej Rail Planner App. Dzięki skorzystaniu z aplikacji, Twoja podróż może stać się jeszcze bardziej elastyczna. Dostępny w niej rozkład jazdy pomoże Ci szczegółowo zaplanować każdą trasę oraz podpowie, które połączenia wymagają obowiązkowej dodatkowej rezerwacji miejsca do siedzenia. Konkretne połączenia możesz dodawać i usuwać, aż do momentu odjazdu pociągu.

Kupując bilet w kasie PKP Intercity należy podać imię i nazwisko podróżnego, numer dokumentu tożsamości, z którym będzie podróżował oraz datę urodzenia. Należy również wskazać pierwszy dzień podróży, od którego rozpocznie się okres ważności biletu. Bilety promocyjne podlegają zwrotom oraz wymianie na takich samych warunkach jak bilety w ofercie regularnej.

Warunki oferty.

Promocja potrwa do 3 stycznia 2022 r. włącznie.