Przebojowy pociąg RMF FM wyruszył w trasę

Przebojowy pociąg RMF FM wyruszył w trasę

Przebojowy Pociąg RMF FM wyruszył z Rzeszowa do Trójmiasta, który zabierze w podróż swoich słuchaczy. Do pociągu wsiądą rownież największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Pociąg wyruszył o godz. 10:14 z Rzeszowa, a do Gdyni dotrze o 18:47. Zatrzymywać się będzie m.in. w Tarnowie, Krakowie, Warszawie, Ciechanowie i Malborku, gdzie dosiadać się będą kolejne gwiazdy, które towarzyszyć będą słuchaczom w drodze nad morze.

Na tych, którzy udadzą się z radiem w tę wyjątkową podróż, czekają niesamowite atrakcje: największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, mini koncerty, specjalne smakołyki i oczywiście najlepsza muzyka. Na całej trasie na każdym kroku będą imprezowe emocje, jakich jeszcze Polska nie widziała.

W podróż Przebojowym Pociągiem RMF FM będą mogły się udać osoby, które wcześniej wygrały bilety. Całą podróż będzie na bieżąco relacjonować na antenie RMF FM i na stronie RMF24.pl oraz na profilach społecznościowych stacji. Przebojowy Pociąg będzie zatrzymywać się także po drodze na dworcach – wtedy będzie można wziąć udział w najlepszej imprezie w Polsce.

Na całej trasie imprezowego pociągu, zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami, każdy pasażer musi nosić maseczkę. 

Akcja jest organizowana przy współpracy ze spółką PKP Intercity, zapewniającą do realizacji przejazdu specjalną żółtą lokomotywę i najnowsze, komfortowe wagony z taboru przewoźnika, których unowocześnienie zostało dofinansowane przez Unię Europejską.