PKP Intercity zaprasza miłośników kolei do zgłaszania pomysłów

PKP Intercity zaprasza miłośników kolei do zgłaszania pomysłów

PKP Intercity uruchomiło formularz zgłoszeniowy stworzony dla osób z podstawową wiedzą o kolei, które chciałyby podzielić się swoimi pomysłami czy spostrzeżeniami dotyczącymi funkcjonowania przewoźnika. To użyteczne narzędzie, które pozwoli jeszcze lepiej dostosować ofertę PKP Intercity do potrzeb pasażerów.

Nowy projekt ma na celu stworzenie kanału komunikacji, który pozwoli na bezpośrednie zgłaszanie przez podróżnych pomysłów i spostrzeżeń dotyczących usług świadczonych przez przewoźnika – rozkładu jazdy, nowych połączeń czy systemu sprzedaży. Ciągły rozwój PKP Intercity łączy się z kolejnymi działaniami dążącymi do dalszego wzrostu zadowolenia pasażerów z podróży. Formularz zgłoszeniowy pomoże w zaadresowaniu kwestii, które mogą być trudno dostrzegalne dla Spółki, a wpłyną pozytywnie na doświadczenia podróżnych.  Na podstawie opinii, uwag czy sugestii możliwe będzie implementowanie nowych rozwiązań czy modyfikacja dotychczasowych – zmiany przyczynią się do tego, że kolej będzie środkiem transportu pierwszego wyboru.

Do zgłaszania propozycji PKP Intercity szczególnie zachęca miłośników kolei, którzy posiadają wiedzę dot. zasad jej funkcjonowania. Dzięki formularzowi zostanie stworzony zbiór propozycji możliwych do zrealizowania i mogących wpłynąć na rozwój oferty oraz proces obsługi klienta. PKP Intercity planuje nagradzać najlepsze i najbardziej wartościowe zgłoszenia firmowymi upominkami oraz voucherami na przejazd.

– Staramy się jak najlepiej dopasowywać ofertę do potrzeb i oczekiwań podróżnych. Dlatego kanał komunikacji taki jak formularz zgłoszeniowy jest wartościowym i potrzebnym narzędziem, który pozwoli na konsultacje społeczne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych koleją do dzielenia się swoimi pomysłami czy sugestiami – powiedział Tomasz Gontarz, członek zarządu PKP Intercity.

Formularz dostępny jest na stronie mikol.intercity.pl