Koleje Śląskie zaprezentowały nowe mundury

Koleje Śląskie zaprezentowały nowe mundury

W trakcie 15. edycji Targów TRAKO miała miejsce premierowa prezentacja nowych mundurów Kolei Śląskich, które już wkrótce będą nosić pracownicy śląskiego przewoźnika.

Nowe mundury Kolei Śląskich są zaprojektowane na miarę XXI wieku i stanowią kwintesencję połączenia tradycji i nowoczesności. Są równocześnie eleganckie i wygodne – chwali nowy ubiór przewoźnik

Mundury śląskiego przewoźnika są w kolorze granatowym, a na ich wybranych elementach, jak np. kieszonce na koszuli, pojawia się logo spółki bądź barwy z logo spółki, m.in. żółty pasek do sukienki, żółte i niebieskie przeszycia na furażerce.

Mundur kobiecy obejmuje: marynarkę oraz sukienkę, która jest nowością w spółce Koleje Śląskie. Dopełnieniem munduru jest elegancka apaszka, furażerka, pasek i pin z logiem. Ciekawostką jest również fakt, że owa apaszka, poprzez użycie w zdynamizowanej wersji logo spółki odzwierciedla nowoczesność i aktywność, czyli cechy, które definiują stały rozwój spółki Koleje Śląskie.

Mundur męski obejmuje marynarkę, białą koszulę, spodnie, krawat, kurtkę, pasek i pin z logo.

Jak tłumaczy śląski przewoźnik, tkanina, z której uszyty jest mundur, to mieszanka wysokogatunkowej wełny z dodatkiem elastanu o podniesionej trwałości oraz zwiększonej odporności na zużycie i zagięcia.

Jest to tkanina najwyższej jakości stosowana w odzieży korporacyjnej, a dodatek elastanu sprawia, że mundur jest wygodny i doskonale sprawdzi się na każdej trasie – podkreślają Koleje Śląskie.