Już za 2 tygodnie odbędzie się XIII edycja konferencji „Infrastruktura Polska i Budownictwo”

Już za 2 tygodnie odbędzie się XIII edycja konferencji „Infrastruktura Polska i Budownictwo”

9 marca 2022 roku w The Westin Warsaw odbędzie się XIII edycja konferencji „Infrastruktura Polska i Budownictwo”, która jest organizowana przez Executive Club. Spotkanie będzie okazją do dyskusji na tematy związane z finansowaniem i rozwojem inwestycji drogowych, nowych technologiach w służbie infrastruktury oraz dynamice rozwoju transportu kolejowego.

Konferencja skierowana jest do generalnych wykonawców, podwykonawców, deweloperów, przewoźników kolejowych, a także samorządów terytorialnych, władz lokalnych oraz administracji publicznej. 

Tematami tegorocznej XIII edycji czterech paneli dyskusyjnych będą : 

  • Zamówienia publiczne
  • Infrastruktura drogowa
  • Infrastruktura kolejowa i transport
  • Budownictwo a rozwój gospodarki

Omówione i skomentowane zostaną m.in. zmiany w prawie zamówień publicznych, warunki kontraktowe czy też realizacje w partnerstwie publiczno-prywatnym. Podczas dyskusji panelowych szczególną uwagę poświęcimy również inwestycjom kolejowym i drogowym oraz znaczeniu budownictwa dla całej gospodarki, które często jest określane jako jej barometr.

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala wręczenia ,,Diamentów Infrastruktury i Budownictwa” dla najbardziej wyróżniających się podmiotów w branży.

Szczegółowe informacje na temat konferencji dostępne są na stronie internetowej organizatora.