Długi weekend sierpniowy z biletem wycieczkowym KM

Długi weekend sierpniowy z biletem wycieczkowym KM

Odpowiadając na potrzeby podróżnych, Koleje Mazowieckie przedłużają okres obowiązywania oferty Bilet wycieczkowy o jeden dzień. Oferta będzie obowiązywała od piątku, 11 sierpnia  od godziny 18:00 do wtorku, 15 sierpnia do godziny 24:00.

Bilet wycieczkowy umożliwia podróż pociągami Kolei Mazowieckich, z wyjątkiem pociągów „Słoneczny”  i „Słoneczny – BIS”, w relacji do 200 km. Można go kupić na przejazd w jedną stronę lub „tam i z powrotem”, jeżeli oba przejazdy obywają się tą samą drogą. Termin ważności biletu wycieczkowego wynosi jeden dzień. Podróż musi być ukończona do godz. 24.00 w ramach ważności biletu. Uprawnienie do korzystania z biletów wycieczkowych nie dotyczy przejazdów w relacjach pomiędzy stacjami położonymi w I strefie KM.

Dostępny jest on we wszystkich kanałach dystrybucji biletów KM: kasach biletowych,  u kierownika/konduktora pociągu, biletomatach, aplikacji KM, SkyCash i mPay oraz przez  internet (System IKM).

Koleje Mazowieckie zachęcają również do skorzystania z akcji „Koleją do Kultury”. Z okazji sierpniowego święta wyjątkowe wydarzenia przygotowały m.in. Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej czy Muzeum  Sił Powietrznych w Dęblinie.

Miłośników odpoczynku wśród przyrody, mazowiecki przewoźnik zachęca do odwiedzenia parków wchodzących w skład Mazowieckiego Zespołu Parków Krajobrazowych, partnera akcji „Koleją do Natury”. Są to idealne miejsca na wyprawę rowerową czy długi, rodzinny spacer. Przypominamy także, że w pociągach Kolei Mazowieckich nieodpłatnie można przewieźć rower. Czworonożni przyjaciele również podróżują gratis.