Koleje Mazowieckie ruszają z VII edycją kampanii Koleją do Kultury

Koleje Mazowieckie ruszają z VII edycją kampanii Koleją do Kultury

Koleje Mazowieckie kolejny rok są organizatorem akcji „Koleją do Kultury”, której celem jest promocja interesujących placówek kulturalnych na Mazowszu. Ponadto, dzięki niej pasażerowie mogą kupić bilet  z korzystną zniżką.

W tym roku do akcji włączyły się aż 23 instytucje, w tym teatry, muzea czy domy kultury. Wśród nich są m.in. Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie, Muzeum Jana Kochanowskiego
w Czarnolesie, Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku czy Mazowiecki Instytut Kultury.

Dzięki „Koleją do Kultury”, na podstawie biletu na przejazd pociągiem Kolei Mazowieckich, pasażerowie mogą skorzystać z bogatej oferty kulturalnej w niższej cenie.

Czas spędzony w teatrze czy muzeum nigdy nie jest czasem straconym. Cieszę się, że dzięki akcji „Koleją do Kultury” podróżni Kolei Mazowieckich mogą nie tylko otrzymać zniżkę na wstęp do wybranych instytucji, lecz także odkryć nowe, interesujące miejsca na kulturalnej mapie naszego województwa – mówi Robert Stępień, Prezes Zarządu Kolei Mazowieckich.

Szczegółowe informacje na temat „Koleją do Kultury”, w tym m.in. pełną listę placówek, a także wysokość zniżek można znaleźć na stronie: dokultury.mazowieckie.com.pl  

Akcja trwa do końca grudnia 2023 r.