Przewoźnicy wycofują się z oferty miesięczny za 1 zł dla pracowników ochrony zdrowia

Przewoźnicy wycofują się z oferty miesięczny za 1 zł dla pracowników ochrony zdrowia

Polregio i Koleje Małopolskie poinformowały, że z dniem 1 lipca 2021 r. wycofana zostaje sprzedaż biletów według oferty specjalnej „Bilet miesięczny za 1 zł dla pracowników ochrony zdrowia”.

–  Ze względu na poprawiającą się sytuację epidemiologiczną w Polsce, zniesienie limitu osób podróżujących w transporcie publicznym oraz szczepienia przeciwko COVID-19 pracowników ochrony zdrowia, z dniem 1 lipca 2021 r. wycofana zostaje sprzedaż biletów według oferty specjalnej „Bilet miesięczny za 1 zł dla pracowników ochrony zdrowia” – informują Koleje Małopolskie.

Podróżni posiadający bilety zakupione w przedsprzedaży mogą realizować przejazdy do końca wskazanego na nich terminu ważności, zgodnie z treścią warunków taryfowych oferty obowiązujących do dnia 30 czerwca 2021 r.

Oferta była ukłonem przewoźników w stronę pracowników ochrony zdrowia, którzy w walce ze skutkami epidemii i dla jej ograniczenia wykazali się odwagą, wiedzą i heroizmem, ryzykując swoje zdrowie i życie na rzecz innych ludzi.  

Ofertę Specjalna „Bilet miesięczny za 1 zł dla pracowników ochrony zdrowia” została wprowadzona u przewoźników na początku kwietnia 2020 r.