Półroczny bilet „Mobilny Senior” już dostępny w sprzedaży

Półroczny bilet „Mobilny Senior” już dostępny w sprzedaży

10 zł – to koszt biletu sieciowego półrocznego „Mobilny Senior”, który umożliwi wszystkim osobom które ukończyły 70 rok życia przejazdy pociągami Polregio oraz PKP SKM w Trójmieście na terenie województwie pomorskiego, ograniczonego stacjami: Sycewice, Słosinko, Czarne, Bukowo Człuchowskie, Chojnice, Czersk, Gardeja, Prabuty, Stara Piła, Smętowo. Bilet będzie dostępny w ramach Taryfy Pomorskiej.

Taryfa Pomorska to oferta skierowana do pasażerów korzystających z usług przewoźnika Polregio oraz PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście na terenie województwa pomorskiego. Od czwartku, 28 marca 2024 r., w ramach tej Taryfy, szczególnie atrakcyjną możliwość podróżowania po Pomorzu zyskają seniorzy którzy ukończyli 70 rok życia. Zapłacą jedynie 10 zł za 6 miesięcy podróżowania po województwie.

Zgodnie z danymi Urzędu Transportu Kolejowego wynika, że statystycznie każdy mieszkaniec Polski podróżuje pociągiem ponad 9 razy w roku, a najczęściej z kolei korzystają właśnie mieszkańcy Pomorza. Nowa oferta skierowana do seniorów ma szansę sprawić na dalszą poprawę rezultatów przewozowych w województwie.

Bilety wg oferty „Taryfa Pomorska” można zakupić: w kasie biletowej, u konduktora, w automacie biletowym, w systemie sprzedaży biletów Polregio online – bilety.polregio.pl oraz aplikacji mobilnej Polregio, jak również na stronach internetowych i przez aplikacje naszych Partnerów: bilkom.pl, koleo.pl, e-podroznik.pl, SkyCash.