Pociągi SKM Warszawa wracają do Radzymina

Pociągi SKM Warszawa wracają do Radzymina

Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej linii S3, od środy 2 listopada w dni powszednie, wrócą na odcinek Wieliszew – Radzymin.

Od środy, 2 listopada zostaną przywrócone w dni powszednie kursy do Radzymina. Pociągi SKM Warszawa ponownie będą dojeżdżać do stacji Nieporęt, Dąbkowizna i Radzymin. Do Warszawy z Radzymina dojedzie osiem pociągów, a w godzinach porannych (pierwszy odjazd godz. 4.37) będą podjeżdżały na stacje co około godzinę. W kierunku Radzymina realizowanych będzie siedem kursów, przy czym w popołudniowym szczycie składy będą kursowały co około godzinę.

W poniedziałek, 7 listopada – z powodu prac prowadzonych na stacji w Wieliszewie – pierwszy pociąg z Radzymina (odjazd o godz. 4.35) zostanie odwołany na odcinku Radzymin – Legionowo Piaski. Ze stacji Legionowo Piaski odjedzie o godz. 4.52.

W niedzielę, 6 listopada zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej linii S3. Nieznacznej korekcie ulegną godziny odjazdów wybranych pociągów ze stacji.

Rozkład jazdy będzie obowiązywał do 27 listopada.

Rozkład jazdy pociągów SKM linii S3 ważny w dniach 2-4 listopada.

Rozkład jazdy pociągów SKM linii S3 ważny w dniach 7-25 listopada (w dni powszednie)

Rozkład jazdy pociągów SKM linii S3 ważny w dniach 6-27 listopada (w dni wolne od pracy)

Wznowienie ruchu pociągów możliwe jest dzięki zakończeniu remontu mostu kolejowego nad Kanałem Żerańskim obok przystanku w Nieporęcie.  Stary obiekt zastąpiła nowa stutonowa konstrukcja. Ułożono nowy tor i zamontowano nową sieć trakcyjną. Most pozytywie przeszedł próby obciążeniowe. Inwestycja PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. za kwotę 13 mln zł netto finansowana była z budżetu spółki.