Koleje Śląskie zachęcają do zakupu biletów na kolejeslaskie.pl

Koleje Śląskie zachęcają do zakupu biletów na kolejeslaskie.pl

Zakup biletu Kolei Śląskich na kolejeslaskie.pl jest szybszy i wygodniejszy niż w kasie – deklaruje przewoźnik. Dodatkowo we wrześniu 2022 r. kupujący online mogą liczyć na 5% obniżkę – zarówno biletów jednorazowych, jak i okresowych.

Korzystając z wyszukiwarki, dostępnej bezpośrednio na stronie głównej kolejeslaskie.pl osoba planująca podróż – bez wychodzenia z domu i stania w kolejce – może szybko nabyć bilet jednorazowy standardowy oraz w wersji “tam i z powrotem”.

W wersji online jest też dostępny szeroki wybór biletów okresowych: 5-dniowy, miesięczny, czy miesięczny na przewóz roweru.

Pasażer ma do dyspozycji te same ulgi i oferty promocyjne, co w kasie oraz ma zapewniony wygodny i bezpieczny sposób płatności: przelewem online, blikiem lub kartą.

Podróżny otrzymuje elektroniczny bilet na swój adres e-mail – dzięki temu bilet jest łatwo dostępny w telefonie (czy innym urządzeniu mobilnym), a jego sprawdzenie trwa dosłownie sekundy.

– Zakupy realizowane bezpośrednio na stronie kolejeslaskie.pl w oparciu o naszą platformę sprzedażową umożliwiają planowanie podróży nie tylko na terenie obsługiwanym przez Koleje Śląskie. Nasz system umożliwia wyszukanie połączeń z dowolną liczbą przesiadek i zakup w jednej transakcji połączenia kolejowo-autobusowego. W ten sposób wsiadając do pociągu na Śląsku można dotrzeć w góry, na Mazury czy w dowolne miejsce w Polsce. – zapewnia Tomasz Hajnos, wiceprezes zarządu Teroplan S.A., właściciela systemu do planowania podróży e-podróżnik.pl.

– Chcemy, by nasi podróżni jak najczęściej korzystali z biletów elektronicznych. To doskonała metoda szybkiej rezerwacji i bezpiecznego zakupu biletu. – mówi Patrycja Tomaszczyk, Rzecznik Prasowy Kolei Śląskich – A wrześniowa promocja w systemie e-podróżnik to doskonała okazja, by poznać wszystkie zalety biletu mobilnego i… zacząć z niego korzystać regularnie! – zachęca rzecznik Kolei Śląskich

Pełna oferta taniej niż w kasie!

Użytkownicy na www.kolejeslaskie.pl mają dostęp do pełnej oferty Kolei Śląskich. Ceny na stronie są dokładnie te same jak w kasie. A we wrześniu – dzięki współpracy ze spółką Teroplan SA – nawet tańsze!

W jaki sposób skorzystać ze zniżki 5% w zakupach online? Wystarczy, że pasażer, w trakcie kupowania biletu, w “kroku” Podsumowanie, wprowadzi kod rabatowy: SLASKI-E-PODROZNIK.

Ważne! Obniżka jest dostępna dla wszystkich osób, którzy chcą podróżować Kolejami Śląskimi i zdecydują się na rezerwację online na stronie głównej kolejeslaskie.pl

Kod rabatowy jest ważny do końca września 2022 r. lub do wyczerpania promocyjnej puli biletów.

Koleje Śląskie wspólnie z Teroplan  umożliwią przejazd z 5% rabatem aż 5000 podróżnym!