Graficzna rezerwacja biletów PKP Intercity także w KOLEO

Graficzna rezerwacja biletów PKP Intercity także w KOLEO

Kilka dni temu PKP Intercity poinformowało o sprzedaży miliona biletów za pośrednictwem KOLEO. Wkrótce platforma zaoferuje kolejne funkcjonalności, które jeszcze bardziej ułatwią podróżowanie pociągiem po Polsce.

Podczas listopadowej konferencji podsumowującej miesiąc współpracy KOLEO z PKP Intercity zapytaliśmy Kubę Czajkowskiego, prezesa zarządu Astarium, o to, czy na platformie będzie można korzystać z graficznej rezerwacji biletów.

Jest to rzecz nad którą intensywnie pracujemy wspólnie z naszymi przyjaciółmi z PKP Intercity – powiedział wówczas Kuba Czajkowski.

Współpracę w tym zakresie potwierdził Tomasz Gontarz, członek zarządu PKP Intercity.

Pracujemy nad tym, aby na wakacje uruchomić graficzną rezerwacją biletów PKP Intercity w KOLEO. Mam nadzieje, że to się uda zrobić, bo pozostały do rozwiązania jeszcze kwestie techniczne nie tylko po naszej stronie, ale także KOLEO – powiedział wiceprezes PKP Intercity.

Przypomnijmy, że graficzna rezerwacja biletów PKP Intercity od kilku lat jest dostępna w pojazdach EZT/SZT. W połowie lutego przewoźnik wprowadził pilotażowo graficzną rezerwację miejsc w wybranych składach wagonowych kategorii EIC. Dziś taka możliwość pojawiła  się również w aplikacji mobilnej PKP Intercity.