Funkcjonariusze SOK udzieli pomocy uczestnikom wypadku drogowego

Funkcjonariusze SOK udzieli pomocy uczestnikom wypadku drogowego

Funkcjonariusze SOK z Posterunku Straży Ochrony Kolei w Łowiczu byli świadkami wypadku drogowego w miejscowości Maurzyce na drodze krajowej nr 92. Niezwłocznie zatrzymali się, udzielili pomocy i wsparcia poszkodowanym oraz zabezpieczyli miejsce wypadku do czasu przybycia służb ratunkowych.

W niedzielę, 22.08.2021 r.  funkcjonariusze SOK z Posterunku Straży Ochrony Kolei w Łowiczu , jadąc na patrol szlaku kolejowego Łowicz Główny – Jackowice byli świadkami wypadku drogowego. W miejscowości Maurzyce na drodze krajowej nr 92  samochód osobowy marki Nissan Qashqai uderzył w przebiegającego przez drogę łosia, a następnie, na skutek uderzenia, wpadł do przydrożnego rowu.

W wypadku ucierpiały 3 osoby podróżujące Nissanem. Funkcjonariusze SOK pomogli poszkodowanym wydostać się z rozbitego pojazdu i udzielili pomocy przedmedycznej oraz zabezpieczyli miejsce wypadku do czasu przybycia służb ratunkowych.

Rodzina poszkodowana w wypadku skierowała do Komendy Głównej Straży Ochrony Kolei podziękowanie za pomoc i wsparcie udzielone przez funkcjonariuszy  SOK oraz sprawne i fachowe zabezpieczenie miejsca wypadku.