Dziś ostatni dzień obowiązywania wybranych ofert specjalnych Kolei Wielkopolskich     

Dziś ostatni dzień obowiązywania wybranych ofert specjalnych Kolei Wielkopolskich     

30 września 2022 r. to ostatni dzień obowiązywania dwóch ofert specjalnych Kolei Wielkopolskich, TY i raz, dwa, trzy oraz Karty Wielkopolskiej.

Ty i Raz, Dwa, Trzy to oferta stworzona dla tych, którzy lubili podróżować w towarzystwie jednej, dwóch lub trzech osób do tej samej stacji przeznaczenia, tym samym pociągiem.

Dla pierwszej osoby wydawany był bilet jednorazowy wg taryfy normalnej lub z ulgą ustawową. Pozostałe osoby nabywały bilety tańsze o ok. 30% od taryfy normalnej.

Od 1 października 2022r. bilety wg tej  oferty nie będą honorowane w pociągach Kolei Wielkopolskich, za wyjątkiem biletów zakupionych w przedsprzedaży, z terminem obowiązywania po 1 października 2022r.;

Karta Wielkopolska uprawniała do nabywania biletów jednorazowych i okresowych według taryfy RAZEM, na przejazdy w pociągach uruchamianych przez Koleje Wielkopolskie oraz pociągach REGIO uruchamianych przez Polregio na liniach województwa wielkopolskiego ograniczonych stacjami: Krzyż, Szczecinek, Chojnice, Nakło, Mogilno, Kutno, Poddębice, Wieruszów, Sieradz, Byczyna, Międzybórz, Żmigród, Zbąszynek, Wałcz, Milicz;
Opłata za Kartę Wielkopolską była zryczałtowana i jej cena wynosiła 120 zł dla jednej osoby.

Karty zakupione do 30 września 2022r.  zachowują ważność wskazaną na ofercie.