DOLKOM gra z WOŚP. Można wylicytować przejazd podbijarką torową UNIMAT

DOLKOM gra z WOŚP. Można wylicytować przejazd podbijarką torową UNIMAT

Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Kolejowej DOLKOM przekazało do licytacji podczas 32. finału WOŚP wyjątkowy pakiet dla miłośnika kolei – Przejazd podbijarką torową Unimat oraz torbę gadżetów od spółki.

Przedmiotem aukcji jest przejazd podbijarką torową Unimat 09-32/4s Dynamic nr 7001 w kabinie maszynisty oraz możliwość wcielenia się w operatora tej maszyny – obsługując ją na torze testowym + torba gadżetów od DOLKOM.

Unimat 09-32/4s Dynamic nr 7001 to najnowsza podbijarka w parku maszynowym firmy. Jest to samojezdna maszyna budowlana używana do wyrównywania toru kolejowego. W trakcie podbijania tor ustawiany jest w planie i profilu, a następnie pod podkładem zagęszczany jest tłuczeń. Pozwala to na ułożenie toru zgodnie z projektem z dokładnością rzędu +/-1 mm. Podbijarka torowa jest niezastąpioną maszyną budowlaną w utrzymaniu i naprawie torów kolejowych, ponieważ wynikiem jej pracy jest poruszanie się pociągów z większą prędkością, co daje pasażerom większy komfort i skrócenie czasu podróży.

Warunki licytacji:

  • przejazd zostanie zrealizowany po zakończeniu licytacji we Wrocławiu w wybranym i  uzgodnionym z przedstawicielem firmy DOLKOM terminie do końca roku 2024;
  • zwycięzca aukcji będzie musiał zaakceptować procedury związane z bezpieczeństwem przebywania w kabinie maszynisty i bezwzględnie podporządkować się wydawanym poleceniom;
  • uczestnikiem przejazdu może być osoba niepełnoletnia (minimalny wiek dziecka 5 lat), ale podczas pobytu w kabinie maszynisty musi przebywać ze swoim prawnym opiekunem (1 osoba dorosła).

Więcej informacji o licytacji. Aktualna wylicytowana kwota to 1000 zł.