Bilety na przewóz rowerów lub psa w pociągach PKP Intercity kupimy w KOLEO

Bilety na przewóz rowerów lub psa w pociągach PKP Intercity kupimy w KOLEO

Rozpoczęta w październiku 2022 roku współpraca KOLEO z PKP Intercity pokazuje, że była to doskonała decyzja dla podróżnych. Platforma integruje największych polskich przewoźników, dając pasażerom wybór najlepszych, dostępnych dla nich ofert.

Platforma KOLEO stale jest rozbudowywana, dzięki czemu planowanie podróży jest jeszcze łatwiejsze. Tylko w tym roku uruchomione zostały takie funkcje jak portfel Google i Apple Wallet oraz usługa Bambetle+, która pozwala na wysłanie bagażu wprost z domu lub pracy do miejsca docelowego.

Ogromnie cieszy nas fakt, że zaledwie w 7 miesięcy przez platformę KOLEO nasi pasażerowie kupili ponad 2 mln biletów na przejazdy pociągami PKP Intercity. Ta współpraca od samego początku pokazała duży potencjał i wiemy, że będziemy wspólnie wdrażać kolejne udogodnienia dla naszych klientów – mówi Tomasz Gontarz, wiceprezes zarządu PKP Intercity.

PKP Intercity stale rozwija i usprawnia działanie swoich kanałów sprzedaży, stawiając przy tym przede wszystkim na komfort pasażerów. Dzięki wprowadzonej we wrześniu 2021 roku polityce ujednoliconych warunków handlowych i współpracy z zewnętrznymi partnerami korzystający z usług przewoźnika mają jeszcze więcej możliwości, by kupić bilety. Obecnie pasażerowie PKP Intercity mają możliwość zakupu biletów poprzez systemy sprzedaży mPay, e-Podróżnik, SkyCash oraz oczywiście KOLEO.

Ostatnio dodaliśmy do KOLEO sporo nowych funkcji, m. in. unikatową usługę Bambetle+, która cieszy się coraz większą popularnością, szczególnie wśród seniorów i rodzin z dziećmi. Niebawem udostępnimy z PKP Intercity sprzedaż biletów na rower, a już w wakacje biletów na wagony sypialne i tzw. kuszetki – mówi Kuba Czajkowski, prezes zarządu Astarium, właściciela platformy KOLEO.

Wsłuchując się w potrzeby i głosy klientów, KOLEO na początku czerwca umożliwi kupno biletów na przewóz rowerów lub psa w pociągach PKP Intercity. Będzie to znaczącym ułatwieniem w przemieszczaniu się podczas wyjazdów wakacyjnych. Już tego lata planowane jest dodanie możliwości rezerwacji w wagonach sypialnych i z miejscami do leżenia PKP Intercity. W niedługim czasie KOLEO zacznie sprzedaż biletów na pociągi międzynarodowe obsługiwane przez PKP Intercity. Klienci KOLEO będą mogli też skorzystać z graficznej rezerwacji miejsc, która pozwoli wybrać na schemacie pociągu miejsce, w którym pasażer chce siedzieć. Dostęp do graficznej rezerwacji planowany jest jesienią tego roku.