Z okazji Dnia Dziecka nosorożec Rogatek przygotował dla najmłodszych niespodziankę

Z okazji Dnia Dziecka nosorożec Rogatek przygotował dla najmłodszych niespodziankę

Rogatek, bohater „Kampanii Kolejowe ABC”, przygotował dla najmłodszych nie lada niespodziankę – zaprasza ich do wspólnego zdjęcia! Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.kolejoweabc.pl/fotobudka.  Na dzieci czeka także nowa seria fabularnych filmów z udziałem Rogatka i Stasia.

Sympatycznego nosorożca Rogatka, bohatera „Kampanii Kolejowe ABC”, znają już niemal wszystkie dzieci w całej Polsce. Dotychczas można go było spotkać w Peronowie, czyli w miasteczku, w którym rozgrywa się akcja serii edukacyjnych filmów animowanych z wpadającymi w ucho piosenkami przybliżającymi dzieciom zasady bezpieczeństwa kolejowego.

Z okazji Dnia Dziecka Rogatek przygotował dla dzieci wyjątkową niespodziankę – zaprasza je do wspólnego zdjęcia. Wystarczy wejść na stronę internetową: www.kolejoweabc.pl/fotobudka i wykonać cztery proste kroki, by cieszyć się pamiątkową fotografią.

– Na razie zapraszamy na wirtualne spotkania z Rogatkiem, aby wspólnie z nim uczyć się zasad bezpieczeństwa. Jestem przekonany, że już niedługo dzieci będą miały okazję zobaczyć naszego sympatycznego nosorożca na żywo w trakcie wakacji – informuje Ignacy Góra, Prezes Urzędu Transportu Kolejowego.

To nie koniec niespodzianek. W czerwcu sympatyczny nosorożec razem ze swoim przyjacielem Stasiem wystąpił w nowym cyklu krótkich filmów. Przekazuje w nich dzieciom zasady bezpiecznego zachowania w pociągu oraz w pobliżu torów kolejowych.