W listopadzie rusza program lojalnościowy Kolei Mazowieckich „Młody Podróżnik”

W listopadzie rusza program lojalnościowy Kolei Mazowieckich „Młody Podróżnik”

W listopadzie rusza Program lojalnościowy „Młody Podróżnik”. Realizują go wspólnie Koleje Mazowieckie i Samorząd Województwa Mazowieckiego w ramach projektu YOUMOBIL „Promowanie mobilności wśród dzieci i młodzieży na obszarach wiejskich poprzez lepszy dostęp do europejskich i krajowych sieci transportu pasażerskiego”. Program lojalnościowy jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Interreg Central Europe 2014–2020.

Program skierowany jest do młodzieży w wieku od 13 do 26 lat korzystającej z przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich na podstawie biletu miesięcznego. Aby z niego skorzystać, należy być posiadaczem Karty Mazowieckiej, a następnie aktywować program lojalnościowy. Umożliwi to zbieranie punktów za każdy zakupiony bilet miesięczny przez stronę internetową https://bilety.mazowieckie.com.pl/. Punkty można wykorzystać przy zakupie kolejnego biletu miesięcznego, pomniejszając tym samym koszt jego zakupu.

Program adresowany jest do osób podróżujących pociągami Kolei Mazowieckich na poniższych odcinkach linii kolejowych:

 • Linia nr 2 Mrozy – Siedlce – Łuków
 • Linia nr 6 Tłuszcz – Małknia – Szulborze Wielkie*
 • Linia nr 7 Pilawa – Dęblin,
 • Linia nr 8 Warka – Radom – Skarżysko Kamienna.
 • Linia nr 9 Nasielsk – Ciechanów – Działdowo
 • Linia nr 22 Radom – Drzewica
 • Linia nr 26 Radom – Dęblin,
 • Linia nr 27 Sierpc – Nasielsk
 • Linia nr 29 Tłuszcz – Ostrołęka,
 • Linia nr 31 Czeremcha – Siedlce,
 • Linia nr 33 Kutno – Sierpc

A oto krótki przewodnik o tym, jak można przyłączyć się do programu lojalnościowego:

 1. Jeśli masz 18 lat i więcej załóż swoje konto użytkownika na: www.bilety.mazowieckie.com.pl  z którego będziesz kupował bilety.
 2. Jeśli masz mniej niż 18 lat (program skierowany jest do osób pomiędzy 13. a 26. rokiem życia) poproś któregoś z rodziców lub opiekuna prawnego, aby założyli swoje konto na www.bilety.mazowieckie.com.pl,  z którego będą kupować bilety dla Ciebie.
 3. Jeśli jeszcze nie masz Karty Mazowieckiej, złóż wniosek o jej wyrobienie. Szczegółowe informacje na temat Karty Mazowieckiej dostępne są na stronie www.mazowieckie.com.pl oraz www.karta.mazowieckie.com.pl. Znajdziesz tam m.in. informacje jak założyć konto użytkownika i złożyć wniosek o wydanie karty, jak zalogować się do konta na podstawie nr karty oraz PIN-u wygenerowanego przy wydaniu karty, jak sprawdzić historię karty, jak znaleźć informacje oraz nowości na temat Karty Mazowieckiej.
 4. Aktywuj swój udział w programie lojalnościowym na swoim koncie użytkownika.
 5. Zbieraj punkty za zakup biletów miesięcznych on-line, bez wychodzenia z domu.
 6. Wykorzystuj punkty, pomniejszaj cenę zakupu kolejnych biletów miesięcznych.