W ciągu dwóch tygodni Polregio sprzedało ponad 1800 biletów miesięcznych za 1 zł

W ciągu dwóch tygodni Polregio sprzedało ponad 1800 biletów miesięcznych za 1 zł

Pracownicy służby zdrowia korzystają z biletów miesięcznych za złotówkę od Polregio w ramach specjalnej oferty dla pracowników służby zdrowia. Oferta ta to ukłon przewoźnika w stronę personelu medycznego ofiarnie walczącego ze skutkami epidemii koronawirusa SARS-CoV-2.

 – Grupa Agencji Rozwoju Przemysłu, do której należy PolRegio, prowadzi szeroko zakrojone działania w kierunku przeciwdziałania skutkom epidemii wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2. Jako największy przewoźnik w Polsce także włączyliśmy się w ten front walki toczonej codziennie na wielu płaszczyznach naszego życia. Wspieramy pracowników służby zdrowia w tym trudnym dla nas wszystkich czasie oferując możliwość zakupu biletu miesięcznego Polregio za 1 zł. Myślimy jednak też przyszłościowo, stąd już teraz pracujemy nad rozwiązaniem, które sprawi, że pracownicy służby zdrowia zawsze będą czuli się przez nas doceniani – powiedział Krzysztof Zgorzelski, Prezes Polregio.

Gdy sytuacja w Polsce wróci do normy, Polregio planuje nie tylko utrzymać swoją ofertę, ale również ją zmodyfikować, aby była bardziej kompleksowa, a pracownicy służby zdrowia pozostali jako zasłużenie doceniani pasażerowie korzystający z usług przewoźnika.

– Spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym przyjęciem naszej oferty i cieszymy się z tak dużej liczby sprzedanych biletów, mimo zmniejszonego ruchu i dostrzegalnego spadku liczby pasażerów. Jako największy pasażerski przewoźnik będący w Grupie ARP czujemy się w obowiązku by pomóc i podziękować tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem – mówi Anna Lenarczyk, Członek Zarządu Polregio. – Chcemy jednak, by nie było to działanie krótkoterminowe i nie ograniczało się tylko do czasu epidemii. Planujemy dalsze prace i kompleksowe rozszerzenie oferty, tak aby na stałe znalazła się ona w naszym cenniku.

Bilety miesięczne za 1 zł wydawane są na konkretny odcinek na przejazdy „tam i z powrotem”, a ich zakup jest możliwy w kasach biletowych, w systemie sprzedaży na stronie internetowej polregio.pl, poprzez KOLEO, a także w pociągu u obsługi (bez opłaty za wydanie biletu). Każda osoba z biletem miesięcznym za 1 zł dla pracowników służby zdrowia musi posiadać w pociągu ważny dokument poświadczający uprawnienie do korzystania z takiego przejazdu (właściwy dla wykonywanego zawodu).