UTK ogłasza wakacyjny konkurs

UTK ogłasza wakacyjny konkurs

Urząd Transportu Kolejowego ogłosił na Facebooku konkurs, który będzie źródłem ciekawych pomysłów na wakacyjne podróże. Do wygrania jest przewodnik „Poznaj polskie koleje wąskotorowe” oraz zestaw gadżetów UTK.

Polska jest bogata w ciekawe miejsca, o których nie przeczytasz w żadnym przewodniku. Znasz takie? Zainspiruj innych! Podpowiedz, jak zorganizować ciekawą wycieczkę. Na autorów najlepszych pomysłów czekają nagrody.

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować opis pomysłu na wycieczkę, która będzie trwać nie więcej niż 3 dni, a jednym ze środków transportu będzie kolej wąskotorowa.

Tekst należy umieścić w komentarzu pod konkursowym postem na profilu UTK na Facebooku. Ważne, by nie przekraczał 2000 znaków ze spacjami.

Zwycięzcy

Laureatów konkursu wyłonią użytkownicy serwisu społecznościowego Facebook poprzez przyznawanie reakcji „Lubię to” lub „Super” pod wybranymi komentarzami do 15 lipca 2024 r., godz. 11:59. Zwycięzca, który otrzyma największą liczbę pozytywnych reakcji, wygra 2 przewodniki „Poznaj polskie koleje wąskotorowe” i zestaw gadżetów UTK. Kolejne 9 osób z największą liczbą pozytywnych reakcji otrzyma po 1 przewodniku.

Laureaci zostaną wymienieni na stronie internetowej UTK i w poście prezentującym wyniki konkursu, zamieszczonym na profilu „UTK”. Zostanie z nimi również nawiązany kontakt poprzez wiadomość prywatną.

O przewodniku

Urząd Transportu Kolejowego wydał przewodnik po wąskotorówkach, które działają na terenie niemal całej Polski. To już trzecie wydanie tej wyjątkowej publikacji. Znajdziemy w niej aktualne informacje o rozkładach jazdy, cenach biletów i atrakcjach, które oferują przewoźnicy wąskotorowi. Przewodnik otrzymał znak „POLSKA”, który nadaje Polska Organizacja Turystyczna. W konkursie do wygrania jest drukowana wersja publikacji. Jeśli nie uda Ci się wygrać, możesz korzystać z przewodnika „Poznaj polskie koleje wąskotorowe online.