Tańsze bilety okresowe w aplikacji mobilnej Kolei Mazowieckich

Tańsze bilety okresowe w aplikacji mobilnej Kolei Mazowieckich

Już od 1 września, podróżni, którzy zdecydują się na zakup biletów okresowych w aplikacji mobilnej KM, otrzymają 10 proc. zniżki. Promocją są objęte bilety: odcinkowe (miesięczne, kwartalne), sieciowe (miesięczne, kwartalne i roczne) i strefowe KM (miesięczne i kwartalne). Promocyjne ceny biletów okresowych obowiązują od września do końca listopada.

Aplikacja mobilna Kolei Mazowieckich umożliwia zakup prawie wszystkich biletów w dowolnym miejscu i o każdej porze. Posiada również funkcję automatycznego odnowienia biletu, możliwość odroczonej płatności, dodatkowo wybiera najkorzystniejszą ofertę cenową.

– To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie oszczędność czasu i własnego portfela. Dzięki tej promocji można zaoszczędzić od kilkudziesięciu złotych miesięcznie do ponad 150 zł przy zakupie biletu kwartalnego. A to oznacza, że możemy podróżować więcej i znacznie taniej – mówi Dariusz Grajda, członek zarządu Kolei Mazowieckich.

Aplikacja mobilna oferuje także różne formy płatności. Za bilet można zapłacić, korzystając  z karty płatniczej, BLIKA czy wybierając opcję szybkiego przelewu.

Warto podkreślić, że aplikacja mobilna KM jest kompatybilna z IKM. Zastosowany został mechanizm wspólnego logowania do aplikacji mobilnej i strony internetowej.

Aplikacja mobilna jest dostępna w sklepach App Store, Google Play oraz App Gallery pod nazwą przewoźnika „Koleje Mazowieckie – KM”. Aby z niej skorzystać, należy ją pobrać i zainstalować na urządzeniu mobilnym.