Ruszyła przedsprzedaż biletów na pociągi „Słoneczny” i „Słoneczny BIS”

Ruszyła przedsprzedaż biletów na pociągi „Słoneczny” i „Słoneczny BIS”

Pasażerowie mogą już kupować bilety na wakacyjne połączenia Kolei Mazowieckich nad morze. Słoneczny wyruszy do Ustki  25 czerwca, „Słoneczny BIS” będzie kursował do Gdyni w weekendy i dni świąteczne.

Bilet normalny z Warszawy do Ustki kosztuje 75 zł, do Trójmiasta 60 zł. Studenci zapłacą odpowiednio 36,75 zł oraz niecałe 29,4 zł. Uczniowie za bilet do Ustki zapłacą 47,25 a do Trójmiasta 37,8 zł.

Przewoźnik przygotował też specjalną ofertę dla osób, które chcą odbyć podróż ze Słupska do Ustki. Bilet normalny na tę trasę kosztuje 7 zł.

Dużym plusem wakacyjnej oferty Kolei Mazowieckich jest czas przejazdu. Podróż z Warszawy do Trójmiasta potrwa ok. 3 godz., natomiast do Ustki to 5 godz i 20 min.

„Słoneczny” jak i „Słoneczny BIS” będzie zestawiony z nowoczesnych, piętrowych wagonów, przystosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Wyposażone są one również
w przewijaki, aby zapewnić odpowiednie warunki podróży dla rodzin z małymi dziećmi. Dodatkową zaletą jest także możliwość bezpłatnego przewiezienia roweru. Ponadto, Koleje Mazowieckie gwarantują również bezpłatne przejazdy dla wszystkich czworonogów.