Rusza 8. odsłona akcji „Koleją do Kultury”

Rusza 8. odsłona akcji „Koleją do Kultury”

Koleje Mazowieckie już po raz 8. ruszają z „Koleją do Kultury”. Spółka od lat angażuje się w różne akcje i projekty o charakterze kulturalno-edukacyjnym, promujące podróże koleją, a także zachęcające do poznawania województwa mazowieckiego.

Pasażerowie KM, którzy zachowają bilet z podróży naszymi pociągami i okażą go w kasie placówek biorących udział, będą mogli skorzystać z wyjątkowych zniżek na bilety m.in. do teatrów, muzeów czy na wydarzenia kulturalne.

Akcja „Koleją do Kultury” została zainicjowana w 2017 r., a jej celem jest promowanie mazowieckich instytucji kultury, a także zachęcanie do poznawania regionalnej kultury i sztuki oraz atrakcji turystycznych naszego województwa. W tym roku wśród partnerów kampanii znalazło się aż 23 instytucje. Wśród nich są m.in.: Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie, Muzeum Jana Kochanowskiego  w Czarnolesie, Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku czy Mazowiecki Instytut Kultury.

Szczegółowe informacje na temat „Koleją do Kultury”, w tym pełną listę partnerów, a także wysokość zniżek można znaleźć na stronie.

Akcja potrwa do końca grudnia 2024 r.