Rekordowe półrocze Kolei Wielkopolskich

Rekordowe półrocze Kolei Wielkopolskich

Od początku 2022 roku, z miesiąca na miesiąc coraz więcej osób wybiera Koleje Wielkopolskie. Pod tym kątem pierwsze półrocze 2021 roku było najkorzystniejszym okresem, podczas którego przewoźnik osiągnął rekordowe wartości. W czerwcu przewieziono 1 087 716 pasażerów, a w całym pierwszym półroczu ponad 6,5 mln osób.

– Znaczny i utrzymujący się wzrost liczby przewożonych pasażerów pozwala nam wnioskować, że mimo ciężkiego okresu pandemii, który był czasem rezygnacji z części podróży, pasażerowie nie stracili do nas zaufania i ponownie wybierają naszą ofertę – informuje przewoźnik .

Uzyskane wyniki potwierdzają, że Koleje Wielkopolskie nieprzerwanie gwarantują wysoką jakość przewozów, a transport kolejowy to synonim bezpieczeństwa i komfortu.

– Kierujemy podziękowania do naszych podróżnych. Generując tak dużą frekwencję w czerwcu oraz ciągły wzrost na przestrzeni kolejnych miesięcy udowadniają, że Koleje Wielkopolskie to przewoźnik, do którego się wraca oraz że to coś więcej niż tylko transport do szkoły i do pracy – dodaje spółka.