PKP Informatyka chce sprzedać swoje budynki

PKP Informatyka chce sprzedać swoje budynki

PKP Informatyka ogłosiła kolejny już przetarg na zbycie nieruchomości położonej w Lublinie ul. Macieja Rataja 15B oraz trzy kondycyjnego budynku w Ostródzie przy  ul. Garnizonowej 5.

W Lublinie w trybie przetargu ustnego nieograniczonego spółka chce sprzedać budynek o powierzchni 1601,00 m2 usytuowany w części południowej działki, w głównej bryle czterokondygnacyjny z przylegającymi częściami parterowymi, wyremontowany w 2006 roku w zakresie ocieplenia ścian zewnętrznych, ocieplenia stropodachu, wymiany rynien i naprawy obróbek blacharskich. Działka na której stoi budynek ma 2591 m2. Jest w pełni zagospodarowana, ogrodzona, brama wjazdowa przesuwna, automatyczna. Wewnętrzny plac utwardzony kostką betonową z wydzielonymi miejscami parkingowymi. Działka w pełni uzbrojona w infrastrukturę techniczną: energia elektroenergetyczna, woda z ujęcia, kanalizacja sanitarna oraz deszczowa, sieć teletechniczna. Cena wywoławcza wynosi 2726200 zł.

W Ostródzie PKP Informatyka na sprzedaż wystawiła budynek biurowy dwupiętrowy o trzech kondygnacjach naziemnych, częściowo podpiwniczony, zmodernizowany w 2004 roku, dwa niezależne wejścia do budynku, posiada oddzielne pomieszczenia techniczne z odrębnym wejściem z terenu, zaadoptowane na kotłownię (wyposażoną w piec olejowy), pomieszczenia UPS i magazyn paliw. Budynek garażowy jednokondygnacyjny, wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony. Budynek pomocniczy jednokondygnacyjny, parterowy, wolnostojący, swoim standardem i charakterem wykończenia odpowiada domkowi rekreacyjnemu. Działka o powierzchni 1216  m2 jest w pełni ogrodzona, brama wjazdowa automatyczna otwierana pilotem, wewnętrzny plac utwardzony kostką z wydzielonymi miejscami parkingowymi. Działka w pełni uzbrojona w infrastrukturę techniczną: energia elektroenergetyczna, wodociąg, kanalizacja sanitarna, sieć teletechniczna. Cena wywoławcza wynosi 1,35 mln zł.