PKP IC chce poznać cenę za dostawę i wdrożenie usługi Voicebot oraz Chatbot

PKP IC chce poznać cenę za dostawę i wdrożenie usługi Voicebot oraz Chatbot

PKP Intercity opublikował zapytanie, w którym zwrócił się do zainteresowanych podmiotów z prośbą o udzielenie informacji cenowej dotyczącej dostawy i wdrożenia usługi Voicebot oraz Chatbot wraz ze wsparciem wykonawcy na okres 24 miesięcy.

W szczególności przedmiot zapytania obejmuje m.om.: zapewnienie licencji, wdrożenie usługi, wsparcie powdrożeniowe, przeprowadzenie szkoleń.

Wybrane funkcje systemu

System musi być dostępny dla użytkowników poprzez Internet całodobowo, z całodobowym wsparciem wykonawcy i umożliwiać trwałe zapisy w logach informacji dot. m.in. aktywności w celu dokumentowania działań, zmian danych.

Czas interakcji zwrotnej/udzielenia odpowiedzi zarówno w kanale głosowym jak i tekstowym nie powinien być dłuższy niż 2 sekundy.

System nie może opierać decyzji użytkownika jedynie na pytaniach zamkniętych. Przeprowadzenie rozmowy ma odbywać się w oparciu o uzyskane w trakcie dialogu informacje a w przypadku braku realizacji procesu przez BOTa, dystrybucję połączenia do odpowiedniej grupy Agentów, na podstawie trafnej klasyfikacji tematu i zakresu rozmowy.

Oprogramowanie ma w oparciu o zaimplementowane strategie udzielać zdefiniowanych informacji zwrotnych zarówno w kanale głosowym jak i tekstowym dotyczących:  rozkładu jazdy pociągów krajowych (wyszukiwanie połączeń po nazwach miast, stacjach bezpośrednich i pośrednich, cena bazowa biletów, rodzaj wagonu, kategoria pociągu, komunikaty dotyczące ofert i rozkładu jazdy pociągów) czy np. podanie statusu reklamacji.

System ma posiadać funkcję rozpoznawania mowy w formie swobodnej tzw. free-speech, co oznacza, że możliwa jest pełna transkrypcja mowy na tekst (całej wypowiedzi) oraz ma rozpoznawać mowę swobodną w języku polskim (język podstawowy) oraz dawać możliwość dodania obsługi kolejnych języków, w tym minimalnie: angielski, niemiecki, czeski, ukraiński, rosyjski.

Aplikacja musi być dostępna w języku polskim lub angielskim, co oznacza, że wszelkie komunikaty, powiadomienia, alerty, elementy interfejsu użytkownika muszą być w języku polskim lub angielskim.

PKP Intercity oczekuje aby wykonawca od daty zakończenia wdrożenia systemu świadczył wsparcie przez 24 miesiące w trybie 24/7, które ma polegać na wykonywaniu wszelkich działań prewencyjnych, konserwacyjnych, naprawczych, mających na celu utrzymanie dostępności systemu

Termin składania informacji cenowych upływa w dniu 25 marca 2022 r. o godz. 14.00

PKP Intercity podkreśla, że zapytanie nie stanowi elementu jakiegokolwiek postępowania o udzielenie zamówienia, wobec czego przewoźnik nie jest zobligowane do wyboru którejkolwiek oferty.