Ostanie dni głosowania w konkursie Dworzec Roku 2023

Ostanie dni głosowania w konkursie Dworzec Roku 2023

Już tylko dwa dni zostały do zakończenia głosowania w konkursie „Dworzec Roku 2023”. Osiem kandydatur liczy na głosy pasażerów w rywalizacji na najbardziej przyjazny podróżnym dworzec kolejowy.

Głosowanie, w którym można wziąć udział pod TUTAJ kończy się w przyszły wtorek, 31 października.

W tegorocznej, szóstej edycji tego, cieszącego się coraz większym prestiżem, konkursu, w finale znalazło się osiem propozycji. Są to następujące dworce i centra przesiadkowe: Zajezierze koło Dęblina, Gdańsk Główny, Centrum Przesiadkowe Gogolin, Centrum Przesiadkowe Rokietnica, Węgliniec, Wieliczka Park, Wisła Uzdrowisko oraz zespół 12 obiektów, tworzących jedną kandydaturę nazwaną Dworce Doliny Popradu.

Obiekt, który uzyska najwięcej głosów oddanych przez internautów zostanie uhonorowany Nagrodą Publiczności. Jednocześnie jury konkursu przeanalizuje dokładnie wszystkie kandydatury by wybrać tą jedyną. I przyzna własną Nagrodę Główną. W zeszłym roku tytuł ten otrzymał na Cieszyn, a nagrodę publiczności wywalczyły Kąty Wrocławskie.

Warto pamiętać, że głosowanie jest otwarte do wtorku, 31 października, do końca dnia. A na rozstrzygnięcie trzeba będzie poczekać dwa tygodnie. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zaplanowano na specjalnej gali 15 listopada.