Nadmorska Kolej Wąskotorowa szuka pracowników

Nadmorska Kolej Wąskotorowa szuka pracowników

Nadmorska Kolej Wąskotorowa zatrudni od zaraz pracowników stałych i sezonowych. Do obsadzenia są etaty na stanowiskach maszynisty, mechanika, kierownika pociągu, elektryka oraz pracownika torowego.

We wszystkich przypadkach gwarantowana jest pełna ochrona pracy i płacy, zatrudnienie na umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego oraz ciekawa praca w przyjaznym miejscu.

Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowiska:

  • Mechanik – wykształcenie kierunkowe lub staż pracy na stanowisku mechanik. Wymagana znajomość budowy działania silników i ich naprawy ( wskazanie maszyny ciężkie).
  • Mechanik – tokarz – wymagana znajomość obróbki skrawaniem.
  • Pracownik torowy – praca na odcinkach drogowych.
  • Elektryk – wykształcenie zawodowe – uprawnienia podstawowe do 1 KV
  • Kierownik pociągu – wymagania: uprawnienia egzaminacyjne kolejowe dopuszczające do wykonywania zawodu, aktualne badania lekarskie.
  • Prowadzący pociągi lub pojazdy kolejowe – wymagania: uprawnienia egzaminacyjne kolejowe dopuszczające do wykonywania zawodu, aktualne badania lekarskie.

Istnieje możliwość zatrudnienia na stałe lub w trybie sezonowym (od 1 maja do 30 września). W przypadku zatrudnienia sezonowego oferujemy zakwaterowanie na wybrzeżu na czas trwania umowy.

Nadmorska Kolej Wąskotorowa prosi o przesyłanie CV z kopią wymagalnych dokumentów na adres: [email protected] . Przy składaniu dokumentów konieczne jest dołączenie klauzuli o treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Kontakt telefoniczny w sprawie oferty możliwy jest w dni robocze (pn-pt), w godz. 9:00-15:00, pod nr tel. 91 38 42 235.