Lublin: funkcjonariusze SOK odnaleźli zaginioną 79-latkę

Lublin: funkcjonariusze SOK odnaleźli zaginioną 79-latkę

Cztery godziny trwały poszukiwania zaginionej seniorki z Lublina. W działania zaangażowani byli funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei i Policjanci. 79-latka została znaleziona w północno-zachodniej części miasta, niedaleko ulicy Kameliowej. Odnalazł ją patrol SOK z kamerą termowizyjną. Dzięki wzorowej współpracy lubelskich służb cała historia miała szczęśliwy finał.

We wtorek, 17 października około godziny 20:30 komendant zmiany Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Lublinie został powiadomiony przez dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie o zaginięciu 79-letniej kobiety, mieszkanki Lublina. Policyjne poszukiwania trwały już od godziny 17:00. Z przekazanych informacji wynikało, że może ona przebywać na lubelskim Sławinie.

Na prośbę Policji do działań poszukiwawczych przyłączyli się funkcjonariusze SOK, którzy odnaleźli starszą panią w pobliskich zaroślach niedaleko ul. Kameliowej w dzielnicy Sławin. W zlokalizowaniu zaginionej seniorki kluczową rolę odegrała kamera termowizyjna. Mundurowi zaopiekowali się wyziębioną i wystraszoną 79-letnią mieszkanką Lublina. Odnaleziona kobieta trafiła pod opiekę lekarzy