KZN Bieżanów na Międzynarodowej Wystawie Technologii Torowych

KZN Bieżanów na Międzynarodowej Wystawie Technologii Torowych

Grupa KZN Bieżanów prezentuje na 28. Międzynarodowej Wystawie Technologii Torowych (IAF) w Münster kompleksowy system do przewozu i rozładunku rozjazdów, przęseł torowych i innych elementów infrastruktury torowej. Połączenie wagonów SWITCHER i bramownic PWP można zobaczyć na stanowisku B204 na ekspozycji zewnętrznej.

Targi IAFsą wiodącym wydarzeniem w światowej branży techniki torowej, szczególnie tej związanej z budownictwem i utrzymaniem linii kolejowych. Grupa KZN Bieżanów, wiodący producent rozjazdów i elementów nawierzchni szynowej oraz dostawca innowacyjnych rozwiązań związanych z ich logistyką, zaprezentuje na nich swój kompleksowy system transportu i rozładunku rozjazdów kolejowych. Trzonem tego systemu są wagony z rodziny SWITCHER (modele TILT, PLUS i FLAT), które uzupełnia zestaw bramownic PWP dostarczony przez francuskiego partnera, firmę Geismar. Kompatybilne połączenie obu produktów pozwala na bezpieczną i sprawną obsługę transportu, za- i rozładunku oraz precyzyjne umieszczenie fabrycznie zmontowanych rozjazdów kolejowych w miejscu docelowym, z zachowaniem najwyższej jakości początkowej tych kluczowych konstrukcji torowych. Innowacyjne rozwiązanie umożliwia osiągnięcie wyjątkowej precyzji i skrócenie czasu operacji budowlanych.

Polska gościem honorowym IAF. Obecność na tegorocznych targach w Münster jest dla KZN Bieżanów szczególnie ważna – IAF wybrało Polskę jako gościa honorowego 28. edycji tego wydarzenia. Polskie podmioty z reguły przyjeżdżają do Münster od lat w roli zwiedzających. KZN Bieżanów, wraz z przedstawicielami spółek KZN Switcher i KZN Rail, prezentuje jednak swoje innowacje technologiczne jako wystawca i sprzedawca, odwracając utarte role. Targi to doskonała okazja do pokazania rozwoju Grupy i zaproponowania rozwiązań na miarę współczesnych potrzeb techniki kolejowej szerokiej międzynarodowej publiczności.