Koleje Wielkopolskie wspierają WOŚP

Koleje Wielkopolskie wspierają WOŚP

Jak co roku, Koleje Wielkopolskie wspierają cele Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym wyjątkowym roku przeznaczył na licytację wyjątkowe usługi.

Możliwość nadania nazwy pociągu na wybranej trasie, spośród linii, na których kursują pociągi Kolei Wielkopolskich.

Nadanie nazwy dotyczy pociągów uruchamianych w regularnym rozkładzie jazdy pociągów 2020/21, po uzgodnieniu ze Zwycięzcą licytacji. Obowiązuje Regulamin zawierający szczegółowe zasady dotyczące nadania nazwy pociągu. Podejście do licytacji jest równoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu nadania nazwy pociągu.

Przejdź do AUKCJI

Możliwość przeprowadzenia kampanii reklamowej w pociągach Kolei Wielkopolskich.

Kampania będzie mogła być zrealizowana poprzez ekspozycję na monitorach oraz plakatach A3 w pociągach przez dwa tygodnie, po uzgodnieniu ze Zwycięzcą licytacji. Obowiązuje Regulamin zawierający szczegółowe zasady dotyczące kampanii reklamowej. Podejście do licytacji jest równoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu kampanii reklamowej.

Przejdź do AUKCJI

Unikatowa i niedostępna nigdzie indziej koszulka przewoźnika

Przejdź do AUKCJI

Zestaw 10 gadżetów Kolei Wielkopolskich

Zestaw zawiera: bidon, pendrive, elegancki zestaw z długopisem, kalendarz na 2021, bezprzewodowa ładowarka do telefonu, notes z etui, smycz, zawieszka na bagaż, brelok w kształcie pociągu i torba na zakupy.

Przejdź do AUKCJI