Koleje Wielkopolskie wspierają WOŚP

Koleje Wielkopolskie wspierają WOŚP

Tradycyjnie Koleje Wielkopolskie wspierają cele Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku przewoźnik przygotował trzy licytacji.

Sesja szkoleniowa w symulatorze pojazdu trakcyjnego

Urządzenie jest wyposażone w stanowisko szkoleniowe, instruktorskie oraz obserwacyjne, w postaci pomieszczenia, wyposażonego w ekrany do wyświetlenia obrazu związanego z prowadzoną sesją. Ponadto oprogramowanie wraz z systemami wizualizacji, dźwiękowymi oraz ruchowymi pozwala na szkolenie zarówno w zakresie jazdy na podstawie wskazań sygnalizacji przytorowej, jak również w oparciu o system ETCS.  Urządzenie pozwala również symulować dowolną porę roku i doby, a także tworzy zdarzenia nietypowe i niebezpieczne jak np. wjazd samochodu na przejazd kolejowy tuż przed pociągiem.

Link do AUKCJI

Unikatowy młotek rewidencki w oryginalnej skali

Podobne młotki były wręczane podczas uroczystej inauguracji działalności nowoczesnego PUT Kolei Wielkopolskich, która miała miejsce 5 maja 2022 r. Sama inwestycja jest milowym krokiem w rozwoju Spółki.

Link do AUKCJI

Kampania reklamowa w pociągach Kolei Wielkopolskich.

Kampania będzie mogła być zrealizowana poprzez ekspozycję na monitorach w pociągach przez dwa tygodnie, po uzgodnieniu ze Zwycięzcą licytacji.

Obowiązuje Regulamin zawierający szczegółowe zasady dotyczące kampanii reklamowej. Podejście do licytacji jest równoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu kampanii reklamowej (plik PDF).

Link do AUKCJI