Koleje Wielkopolskie chcą wydzierżawić 270 konduktorskich terminali mobilnych

Koleje Wielkopolskie chcą wydzierżawić 270 konduktorskich terminali mobilnych

Wielkopolski przewoźnik ogłosił przetarg na dzierżawę przez okres 36 miesięcy 270 konduktorskich terminali mobilnych wraz z akcesoriami oraz usługą kompletacji i dostawą.

Przewoźnik wymaga aby minimalne wyposażenie jednego zestawu terminala konduktorskiego zawierało terminal mobilny , jako komplet składający się min. z dwóch baterie o pojemności min 5000mAh, karty mikro SD min. 16GB, dedykowanego zasilacza oraz dedykowanej przenośnej ładowarki do baterii jak również z drukarki termicznej.

Terminal musi posiadać ergonomiczny kształt obudowy oraz układ elementów obsługi przystosowany do trzymania w jednej ręce o max. rozmiarach 17 cm x 9 cm x 3 cm i max. wadze 400 gram z baterią.

Urządzenie pracujące na systemie Android musi być wyposażone w procesor: min. czterordzeniowy, o taktowaniu min. 1,8 GHz oraz pamięć RAM: min. 3 GB, pamięć ROM min. 32 GB oraz gniazdo karty pamięci z obsługą kart: min 16 GB. Wyświetlacz terminala powinien być kolorowy, dotykowy o rozdzielczości min. 1080×1920 i przekątnej ekranu od 4,7 do 5,0 umożliwiający obsługę za pomocą dłoni. Za komunikacja terminala odpowiadać będą modem  GSM/LTE, moduł Wi-Fi i interfejs Bluetooth.

W ramach realizacji przedmiotu zamówienia wykonawca zobowiązany będzie do instalacji, konfiguracji i uruchomienia wszystkich elementów składowych zestawów oraz dostawy do siedziby przewoźnika.

Postępowanie będzie dwuetapowe. Pierwszy etap to składanie  ofert, etap drugi to licytacja elektroniczna.

O wyborze wykonawcy zdecyduje cena. Oferty można składać do 10 lutego 2022 r.