Koleje Śląskie uruchomią specjalny pociąg do Krakowa

Koleje Śląskie uruchomią specjalny pociąg do Krakowa

Koleje Śląskie kontynuują propozycje dodatkowych atrakcji na ferie – po zaproszeniu do zwiedzania naszej bazy nadszedł czas na przejazd specjalny –  i to nie byle jaki, bo aż do… Krakowa! Na wyprawę do stolicy województwa małopolskiego z Katowic zapraszamy już w najbliższą sobotę. Co więcej, zachęcamy też do wybrania nazwy dla tego wyjątkowego kursu. 

Liczba miejsc dostępnych podczas przejazdu jest ograniczona, podobnie zatem jak przy innych okazjach, tak i tym razem przewoźnik prosi o korzystanie z formularza rejestracyjnego. Rezerwacja rusza już 15 stycznia  o godzinie 18:00! Przejazd pociągiem specjalnym jest bezpłatny, miejsca nie są numerowane.

– W przejeździe może wziąć udział każdy, jednak szczególnie dedykujemy go dzieciom i młodzieży – na młodych miłośników kolei będą też czekały dodatkowe niespodzianki na pokładzie pociągu. Atrakcją może być również sam pojazd, którym wyruszymy w podróż, będzie to bowiem Powstaniec Śląski, czyli jedyny tak wyjątkowy pociąg w naszym parku taborowym – informuje przewoźnik

Dodatkowym kolejowym „smaczkiem” sobotniej propozycji może być fakt, że to sami podróżni wybiorą, pod jaką nazwą wybierzemy się do stolicy Małopolski. Na Facebooku Kolei Śląskich trwa konkurs na najciekawszą propozycję – jej autor może oczywiście liczyć na miejsce w pociągu (wraz z osobą towarzyszącą) oraz zestaw gadżetów z logo spółki.

Koleje Śląskie przejazd zapewniają w obie strony, a szczegółowy rozkład jazdy pociągu specjalnego można znaleźć w poniższych tabelach – prosimy o przyjście na dworzec na kilka minut przed odjazdem, szczególnie po spędzeniu czasu wolnego w Krakowie.