Koleje Mazowieckie przedłużyły promocję na zakup biletów okresowych w aplikacji

Koleje Mazowieckie przedłużyły promocję na zakup biletów okresowych w aplikacji

W związku z pozytywnym odbiorem przez podróżnych promocji aplikacji mobilnej KM Zarząd Województwa Mazowieckiego podjął decyzję o jej przedłużeniu do 31 maja 2024 r.

Do końca maja pasażerowie, którzy kupią bilety okresowe w aplikacji mobilnej KM, otrzymają 10 proc. zniżki. Dzięki tej promocji podróżni korzystający z pociągów Kolei Mazowieckich mogą zaoszczędzić od kilkudziesięciu złotych miesięcznie do ponad 150 zł przy zakupie biletu kwartalnego. Promocją objęte są bilety: odcinkowe (miesięczne, kwartalne), sieciowe (miesięczne, kwartalne i roczne) oraz strefowe KM (miesięczne i kwartalne).

Warto przypomnieć, że aplikacja mobilna Kolei Mazowieckich, została udostępniona podróżnym w sierpniu 2022 r. Jest to nowoczesne i intuicyjne narzędzie, umożliwiające zakup prawie wszystkich biletów w dowolnym miejscu i o każdej porze. Posiada m.in. funkcję automatycznego odnowienia biletu, możliwość odroczonej płatności oraz wybiera najkorzystniejszą ofertę cenową. Daje nie tylko nieograniczony oraz komfortowy dostęp do kasy biletowej i punktu informacji. Jest również kompatybilna z systemem IKM. Zastosowany w niej został mechanizm wspólnego logowania do aplikacji mobilnej i strony internetowej https://bilety.mazowieckie.com.pl/

Ponadto podróżni korzystający z aplikacji mogą skorzystać z różnych form płatności za bilet, m.in. kartą płatniczą, BLIKIEM czy wybierając opcję szybkiego przelewu.

Aplikacja mobilna jest dostępna w sklepach App Store, Google Play oraz App Gallery pod nazwą przewoźnika „Koleje Mazowieckie – KM”. Aby z niej skorzystać, należy ją pobrać i zainstalować na urządzeniu mobilnym.