Fundacja Grupy PKP zaprasza na wyjątkowy koncert patriotyczny

Fundacja Grupy PKP zaprasza na wyjątkowy koncert patriotyczny

Fundacja Grupy PKP zaprasza na koncert patriotyczny, który swoim występem uświetnią artyści młodego pokolenia.

– W chwili kryzysu migracyjnego, broniąc bezpieczeństwa kraju, z odwagą i determinacją na granicy z Białorusią stanęli polscy żołnierze, policjanci, funkcjonariusze Straży Granicznej i Straży Ochrony Kolei, a także członkowie Wojsk Obrony Terytorialnej. Dziś, w obliczu trwającej inwazji wojsk rosyjskich na Ukrainę z troską i oddaniem pomagają tym, którzy uchodzą przed grozą wojny i szukają bezpiecznej przystani w Polsce. Ponownie są na pierwszej linii, gdyż służba drugiemu człowiekowi stanowi dla nich wartość nadrzędną – czytamy w zaproszeniu.

Zorganizowanym przez Fundację Grupy PKP koncert patriotyczny odbędzie się w sobotę 26 marca o godz. 19.00 w Kościele Chrystusa Króla Pokoju przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie.

Podczas koncertu swój repertuar zaprezentują utalentowani artyści młodego pokolenia: Julia Matczak, Karolina Jędrzejewska, Alicja Krasucka, Nadia Czubacka, Maria Stasiak

Wstęp na wydarzenie wolny.

Fundacja Grupy PKP zaprasza wszystkich miłośników muzyki patriotycznej, a także osoby, które poprzez swoją obecność zechcą podziękować tym, którzy pełnią służbę na polskich granicach, w szczególności na ich wschodnim odcinku.

Transmisję koncertu będzie można również śledzić na profilu Facebook Fundacji Polska360 oraz na kanale Pallotti.TV ( youtube.com/c/PallottiTvLIVE).