Ciech Cargo rozwija flotę lokomotyw elektrycznych

Ciech Cargo rozwija flotę lokomotyw elektrycznych

Ciech Cargo podpisał z Rail Capital Partners umowę ramową oraz umowy szczegółowe na dzierżawę 2 lokomotyw Gama z modułem dojazdowym.

Lokomotywy te zasilą flotę lokomotyw elektrycznych Ciech Cargo, w skład której wchodzą wyłącznie nowoczesne lokomotyw Traxx i Dragon 2. Nowoczesne i sprawdzone lokomotywy i ich wysoka dostępność, pozwalają nam na realizację usług na najwyższym poziomie.

– W związku z dywersyfikacją przewozów poza Grupę CIECH, Spółka w 2023 roku planuje pozyskanie kolejnych lokomotyw elektrycznych z modułem dojazdowym – poinformował Andrzej Pawłowski, prezes Ciech Cargo.

Jak dodał, nowa flota, to również komfortowe warunki pracy maszynistów, prowadzących pociągi.

– W związku ze zwiększeniem floty, zapraszamy do współpracy maszynistów pojazdów trakcyjnych, z uprawnieniami na lokomotywy Traxx, Dragon 2, Gama lub do rozszerzenia uprawnień na te typy lokomotyw – zaznaczył prezes przewoźnika.

Ciech Cargo gwarantuje pracę w stabilnej firmie, atrakcyjne warunki płacowe- płaca podstawowa oraz atrakcyjne dodatki i benefity oraz bardzo dobre warunki pracy tylko w nowoczesnych lokomotywach elektrycznych Traxx, Dragon 2 i Gama.