Bilety Kolei Śląskich dostępne w KOLEO

Bilety Kolei Śląskich dostępne w KOLEO

Bilety na pociągi Kolei Śląskich są od dziś, 22 sierpnia 2022 r. dostępne za pośrednictwem platformy KOLEO. W dostępna jest pełna oferta Kolei Śląskich – zarówno bilety jednorazowe, jak i miesięczne, na rower, bagaż czy psa.

Bilety można kupić w aplikacji KOLEO na urządzenia z systemami Android, Huawei Apple iOS lub za pośrednictwem platformy koleo.pl.

W trakcie zakupów w KOLEO można korzystać ze wszystkich zniżek i ofert promocyjnych przygotowanych przez Koleje Śląskie.

– Zawsze dążymy do wprowadzania rozwiązań ułatwiających korzystanie z naszych usług. Szczególnie zależy nam na rozbudowie kanałów sprzedaży mobilnej. – mówi Patryk Świrski, Prezes Zarządu Kolei Śląskich – Zachęcam zatem do korzystania z aplikacji KOLEO. Kupując bilet elektroniczny, nie tylko szybko i bezpiecznie wnosimy opłatę za przejazd, ale także w wymierny sposób dbamy o środowisko naturalne – dodaje Prezes Świrski.

Ceny biletów Kolei Śląskich w KOLEO są dokładnie takie same jak u przewoźnika, zgodnie z gwarancją najlepszej ceny KOLEO – bez żadnej dodatkowej prowizji czy dodatkowych opłat

transakcyjnych.

– Głęboko wierzę w to, że mieszkańcy województwa Śląskiego, tak jak wcześniej mieszkańcy innych części Polski, w których już działa nasza platforma, szybko przyzwyczają się do wygody jaką jest szybkie i bezpieczne kupno biletu w aplikacji KOLEO – powiedział Kuba Czajkowski, Prezes Zarządu Astarium – właściciela platformy KOLEO.

Rabat na początek współpracy

Dla mieszkańców województwa Śląskiego KOLEO wspólnie z Kolejami Śląskimi uruchomiło specjalną, bardzo atrakcyjną promocję – do końca września 2022 każdy nowy użytkownik KOLEO, który będzie chciał skorzystać z możliwości zakupu biletu KŚ w aplikacji KOLEO dostanie 10 zł rabatu po wpisaniu kodu promocyjnego WEBKS10 podczas płatności.

Zakup biletu KŚ w KOLEO możliwy jest do kilku minut przed rozkładową godziną odjazdu pociągu, pasażer może nabyć bilet elektroniczny dla siebie i dla 5 innych osób w jednej transakcji. Płatność za bilety w aplikacji KOLEO jest możliwym kontem KOLEO (konto przedpłacone), kartą płatniczą