Bezpłatne przejazdy pociągami ŁKA na wojewódzkie dożynki w Rogowie

Bezpłatne przejazdy pociągami ŁKA na wojewódzkie dożynki w Rogowie

Tegoroczne Wojewódzkie Święto Plonów odbędzie się 22 sierpnia w Rogowie na terenie Leśnego Zakładu Doświadczalnego SSGW. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla całych rodzin – strefę zabaw i animacji, konkursy, warsztaty, koncerty z udziałem gwiazd, a także degustacje potraw regionalnych. Łódzka Kolej Aglomeracyjna, aby zapewnić mieszkańcom województwa możliwość udziału  w tym wydarzeniu, przygotowała ofertę specjalną – nieodpłatne przejazdy wszystkimi pociągami ŁKA w relacjach do / z Rogowa.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy nabyć bezpłatny bilet ŁKA lub ŁKA Sprinter w relacji do/z Rogowa albo „tam i z powrotem”. Bilety są dostępne m.in. w kasach biletowych, biletomatach stacjonarnych oraz sklepach internetowych, a dodatkowo w dniu 22 sierpnia br. będzie można nabyć je u obsługi pociągu lub w biletomacie mobilnym.  

Łódzka Kolej Aglomeracyjna zapewni w tym dniu 45 połączeń do/z Rogowa oraz dodatkowe pociągi z Łowicza i Sieradza. Ponadto, między dworcem PKP w Rogowie a terenem imprezy, zorganizowana zostanie bezpłatna autobusowa komunikacja dowozowa ŁKA. 

Wszystkie informacje, w tym regulamin oferty oraz rozkład jazdy pociągów, są dostępne na stronie internetowej https://lka.lodzkie.pl/dozynki2021.

Przewoźnik zaprasza również do odwiedzenia mobilnego stoiska ŁKA, wyposażonego w interaktywne urządzenia, dzięki którym można dowiedzieć się nie tylko o ofercie przewoźnika, ale także na temat atrakcji turystycznych regionu i ekologicznych aspektów podróżowania. Na stoisku będą odbywać się warsztaty ekologiczne skierowane do różnych grup odbiorców oraz quizy z nagrodami.